Zadaj pytanie Lekarzowi lub farmaceucie

Zarejestruj się lub zaloguj
Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaIndeks Leków

Vicks symptomed x 10 sasz o smaku pomarańczowym

Vicks symptomed x 10 sasz o smaku pomarańczowym
Symbol

24424

Cena

16,30 zł

Substancja czynna

Chlorphenamini maleas Paracetamolum Phenylephrini hydrochloridum

Rodzaj rejestracji

Lek

Producent

TEVA

Dostępność w wysyłce

Dostępny

O Produkcie
Vicks SymptoMed to skutecznie rozwiązanie dla osób chcących zwalczyć pierwsze objawy grypy i przeziębienia. Produkt ten, dzięki unikalnej kompozycji aktywnych składników, pozwala zwalczyć gorączkę, ból głowy, ból ciała, ból gardła, katar oraz obrzęki błon śluzowych nosa. Vicks to środek, dzięki któremu błyskawicznie zwalczysz pierwsze objawy choroby.
Charakterystyka - Kiedy stosować?
Vicks SymptoMed to preparat umożliwiający objawowe leczenie przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, umiarkowanym bólem (głowy, gardła, mięśni), a także obrzękami błony śluzowej nosa doprowadzającymi do tworzenia się wydzieliny. Wypróbuj saszetki Vicks SymptoMed i skutecznie zwalcz objawy grypy i przeziębienia.
Dawkowanie - Jak stosować?
Dorośli: jedna saszetka co 4-6 godzin (cztery do sześciu razy na dobę).
Nie należy stosować więcej niż 6 saszetek produktu w ciągu doby.
Masa netto
Opakowanie zawiera 10 saszetek.
Przechowywanie
Produkt należy przechowywać w miejscu o temperaturze pokojowej oraz w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przeciwwskazania - Kiedy nie stosować?
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Nie stosować leku z alkoholem.
Nie zaleca się stosowania leku Vicks SymptoMed przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.
Składniki
Zawartość w 1 saszetce leku:
  • 650 mg paracetamolu (Paracetamolum);
  • 16 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras)
  • 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy
Producent
Wrafton Laboratories Limited
Exeter Road, Wrafton
Braunton
Devon
EX33 2DL
Wielka Brytania
Ważne informacje